התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

עיצוב לובי ראשי

עיצוב לובי ראשי

הוריקן אחזקות מבנים

לכל בניין יש לובי. הוא יכול להיות גדול מאוד או קטן מאוד אבל הוא שם. לפעמים כמעט בלתי מורגש ומאוד לא מרשים, ולפעמים הוא מרשים יותר מהדירות עצמן. הגישה כלפי לובי הכניסה לבניינים השתנתה מקצה לקצה בשני העשורים האחרונים – אם פעם המחשבה הייתה צמצום השטח הציבורי, עד כמה שניתן, כדי לזכות בשטחים נוספים עבור הדירות, היום הקבלנים מבינים, שהחשק מתחיל כבר בלובי ומעמיסים על הדיירים "שטחי ברוטו" נוספים.

לובאי כניסה מפוארים לוקחים חלק משמעותי ב"הצגה" ומשמשים ככלי מכירה לכל דבר.  חלק מהאמצעים להשגת אימפקט ראשוני מיידי הם יצירת לובי כניסה בעל גובה תקרה כפול או משולש או כניסה לחלל רחב עם חלונות גדולים, שמשתקפים כלפי הרחוב או השדרה. אבל גם לובי קטן בבניין ישן יכול להפוך להיות מעניין ומזמין, והכי חשוב – בסופו של דבר, גדול או קטן, ישן או חדש, עם או בלי שומר בכניסה, לנראות הלובי השפעה גדולה על ערך הדירות שלכם.

הוספת רהיטים ואקססוריז

אל תשאירו את הלובי שלכם עירום. כורסאות קטנות, מראות, עציצים ואפילו וילונות יעזרו להכניס בו חיים ואופי.

קצת צבע 

דבר נוסף שתוכלו לעשות לטובת הלובי שלכם, הוא לצבוע את אחד קירות בצבע דומיננטי כלשהו (אפילו שחור). כך תעניקו לו שכבתיות מסוימת ותייצרו עניין.

או אמנות למשקיעים

המשקיעים מביניכם, שמבקשים להעניק ללובי מראה קצת יותר ייחודי ומתוחכם, יכולים להיעזר בתליית פרטי אמנות שונים ומיוחדים. יש היום היצע גדול מאוד של פריטי אמנות השווים לכל נפש.

חיפוי קיר

גם כאן מדובר בהשקעה קצת יותר גדולה מפשוט לצבוע את הקיר. אבל הרושם שנוצר כתוצאה מחיפוי קירות בעץ, בשיש או בכל חומר אחר, בהחלט שווה את ההשקעה ומעניק תחושה של יוקרתיות ואקסקלוסיביות. ואם רוצים לשדרג עוד יותר, אז אפשר לרצף מחדש גם את הרצפה – בדרך כלל מדובר בשטחים לא גדולים ובהשקעה משתלמת.

משחקים של תאורה

החלפת גופי התאורה או תכנון התאורה מחדש, כאשר נעזרים ומשתמשים בנקודות התאורה הקיימות, משנה גם היא בקלות ובמהירות את המראה הכללי.

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר