התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

ביטוחים

ביטוחים

הוריקן אחזקות מבנים

אורח או דייר נפגע בחדר המדרגות? רכוש פרטי של אורח או דייר ניזוק בגלל הרכוש המשותף?האם יש לכם ביטוח ועד בית?

ביטוח ועד בית צד שלישי

הביטוח בא להגן על הדיירים מפני תביעה שמקורה בפגיעה בתוך תחום הרכוש המשותף. אדם זר נכנס לבניין ונפגע, אורח נפל ונפגע, דייר בבניין ניזוק בתחום הרכוש המשותף, כל דייר ודייר חשוף לתביעה משפטית. ביטוח צד ג' מכסה את הן את הדיירים והן זרים במקרה של תביעה משפטית עקב פגיעה גופנית בתחום הרכוש המשותף וכן בכל פגישה בתחום הפרטי הנובע מהרכוש המשותף.

ביטוח חבות מעבידים

ביטוח זה בא לכסות את כל עובדי החברה שבבניין. עובד בבניין עלול להיפגע עקב עבודתו בתחום הרכוש המשותף והביטוח מגן הן על חברת הוריקן אחזקות מבנים והן על הדיירים מפני תביעות כספיות קלות ככבדות וזאת מעבר לתשלומי הביטוח הלאומי שהנפגע אמור לקבל

ביטוח מבנה הבית המשותף

ביטוח זה מכסה נזקים שונים ברכוש המשותף בלבד. פיצוץ צנרת, אש, גז , פריצת מים למעלית וכד'. לתשומת לבכם כי ביטוח חברות המעליות אינו כולל בדרך כלל נזקים עקב פריצת מים למעלית. עלות תיקון שיטפון המעלית מוערך בעשרות אלפי שקלים.

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר