התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

טיפול שוטף במעליות

טיפול שוטף במעליות

הוריקן אחזקות מבנים

בניינים רבי קומות המעלית היא פונקציונאלית כל כך עד שלפעמים שוכחים שקיים גם חדר מדרגות. המעלית היא חיונית ויעילה אך השירות שהיא מספקת לנו תלוי הרבה ברמת התחזוקה שלה. אף אחד לא רוצה לדמיין את עצמו תקוע במעלית, המעמד הבלתי נעים בעליל הזה עלול להסתיים בטראומה. מן הסתם, המעלית כמו כל דבר לא נשארת חדשה ומתוקנת לנצח. ולכן צריך לדאוג לתחזוקה באופן שוטף כחלק משירותי אחזקת מבנים לבניין.

מעלית אינה צעירה לנצח ועם הזמן הרכיבים נשחקים, הבלאי נותן את אותותיו וזה כמובן עלול להשפיע על רמת התפקוד של המעלית. מעלית שאינה תקינה מסכנת את המשתמשים בה ולכן החשיבות של אחזקת מעלית באופן שוטף היא גדולה מאוד. כל ההנחיות בכל הקשור להתקנה ואחזקת מעלית בבניינים משותפים, הם מטעם משרד התמ"ת.

ענף אחזקת מעלית פורח מאוד. קיימות הרבה מאד חברות שמציעות שירות של אחזקת מעלית (וגם בדיקת מעלית), טכנאי מעליות, בודק מעלית – שירותים רגילים ומקיפים. משרד התמ"ת מחייב כל בניין משותף לספק למעלית שלו שירות תחזוקה מטעם חברה לאחזקת מעלית שפועלת באישור משרד התמ"ת. אחזקת מעלית היא עניין חיוני והיא מחויבת על פי חוק. חברת הוריקן אחזקות מבנים דאוגת לשירות כזה מידי חודש, הזמנת השירות היא באחריותה.

מה כוללת פעולת אחזקת מעליות?

אחזקת מעלית כוללת שימון של כול המערכות המכאניות והצירים, חיזוק הברגים של המעלית, בדיקת מצב הבלאי של רכיבי המעלית, בדיקת תקינות מעגלי הבטיחות, חיבורי החשמל, כוונון סגירת הדלתות, כוונון העצירה בקומות ועוד פעולות אחזקה, שימור ותקינות כאלה ואחרות. כדאי לדאוג שהחברה שאיתה בחרתם להיקשר בחוזה אספקת שירות זה, תהיה אמינה ומקצועית והעבודה תיעשה ע"י טכנאים מוסמכים.

דבר חשוב נוסף שצריך לדעת בעניין אחזקת מעלית הוא שמשרד התמ"ת אחראי לבדוק את בטיחות המעלית בבניין שלכם מידי חצי שנה. חשוב לזכור שההזמנה של הבדיקה וכמובן גם עלות הבדיקה היא באחריות הדיירים. במקרה ולא תטרחו לדאוג לבדיקת בטיחות זו, זה עלול להיחשב כעבירה פלילית. מעבר לזה, חשוב להקפיד בבדיקה זו כיון שהיא בודקת את תקינות המעלית וקובעת האם היא ראויה לשימוש ואינה מסכנת אתכם.

אחזקת מעליות – מהנדס מוסמך מטעם משרד התמ"ת

פעם בחצי שנה יש צורך ליצור קשר עם בודק מעליות מוסמך מטעם משרד התמ"ת ולהזמין בדיקה שתהיה בליווי נציג של חברת אחזקת המעלית שאיתה אנו עובדים. במידה והבודק מצא ליקויים במעלית, הם מחייבים טיפול מיידי. נציג חברת האחזקה  שנחשף באופן ישיר לביקורת של המומחה, צריך לדעת בדיוק איך לטפל במעלית ובליקויים שנמצאו ולעשות זאת בהקדם האפשרי. במקרה וממצאי הבדיקה העלו ליקויים חמורים, הבודק המוסמך רשאי להשבית באופן מיידי את המעלית והשימוש בה יהיה אסור.

כדי להימנע ממצב של השבתה שיפגע באיכות החיים שלכם הדיירים בבניין המשותף, דאגו לאחזקת מעלית נאותה למען הבטיחות שלכם. בשום אופן לא מומלץ לחסוך בעלות  אחזקה שוטפת של המעלית. קיצוץ בהוצאות וועד הבית לא יכול להיות על חשבון הוצאת אחזקת מעלית כיון שמדובר בבטיחות שלכם. וגם אם נודה על האמת מדובר באיכות החיים בבניין, אתם מדמיינים את עצמכם עולים במדרגות בגלל מעלית מושבתת? לא נעים.

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר