התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

שיפוץ שירותים

שיפוץ שירותים

במידה ואתם מתכננים שיפוץ שירותים, הרי שחשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שתבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר. גם לחדר השירותים שלנו מגיע מקום של כבוד וזאת במטרה שנחוש בנוחות ונוכל לשמור על מראה אסתטי ותחושה נעימה. עבודה של שיפוץ ושדרוג חדר השירותים מהווה, ברוב המקרים, חלק משיפוץ כללי ונרחב יותר של הבית. אולם, בהחלט ניתן ואף מומלץ שלא לחכות לשיפוץ גדול וזאת במידה והתשתיות במצב רעוע או שאתם מעוניינים להתחדש ולהתרענן. לפניכם כמה טיפים מועילים לשיפוץ חדר השירותים בצורה יעילה ונכונה, כך שתוכלו להפיק את המקסימום מההשקעה וליהנות מהשדרוג. אם החלטתם לשפץ, חשוב שתיעזרו בחברה מקצועית כמו הוריקן אחזקות מבנים.

שיפוץ שירותים מחיר משתלם במיוחד

השיפוץ יכול לכלול התייחסות לכמה אלמנטים וזאת בהתאם לבחירתכם, לצרכים ולהעדפות האישיים שלכם. העבודה של שיפוץ שירותים יכולה לכלול החלפת דלת חדר השירותים וזאת על מנת לאפשר פתיחה נוחה שלא תיצור תחושה של צפיפות ודחיסות בחלל, שלרוב, אינו רחב ומרווח במיוחד. הריצוף של חדר השירותים אמור להיות מותאם לרטיבות ולכן יש לבחור באריחים, הן לרצפה והן לחיפוי הקיר, שהינם עמידים לרטיבות וימנעו היווצרות עובש. האריחים המתאימים ביותר לשירותים עשויים מגרניט פורצלן וכאשר מדובר על חלל הכולל גם מקלחון או אמבטיה, רצוי להקפיד ולהתקין אריחים נוגדי החלקה שיבטיחו שמירה על הבריאות והבטיחות שלנו.

שיפוץ חדרי שירותים עם המקצוענים

חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 ומתמחה במתן שירותי אחזקת וניהול מבנים מקצועיים הכוללים: ניהול כספים, שירותי ניקיון, תחזוקת ושדרוג תשתיות, ביצוע עבודות אינסטלציה, החלפת והתקנת אמצעים סניטריים ועוד. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם בכל שאלה, בקשה והזמנה ואנו נשמח להעניק לכם מענה מקצועי לכל צורך ושירות איכותי ביחס אישי. כל השירותים, העבודות והמוצרים שאנו מציעים עומדים בתקני ובנהלי הבטיחות המחמירים ביותר ובסטנדרטי האיכות הגבוהים ביותר, מה שמבטיח תוצאה מעולה ומקסימום נוחות והנאה.

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שיפוץ שירותים ומקלחת

  מתכננים שיפוץ שירותים ומקלחת? הגעתם למקום הנכון! חשוב להבין כי ניתן לערוך שיפוץ של חדר השירותים והרחצה שלכם גם במחירים משתלמים וזאת מבלי לגרוע מאיכות התוצאה, מהשדרוג ומהערך המוסף האסתטי והפונקציונלי. לפניכם כמה פרמטרים וטיפים שיסייעו בידכם להגיע לתוצאה מדהימה בהתאמה מלאה לצרכים ולהעדפות האישיים שלכם. מומלץ לפנות לחברה המתמחה בתחום, חברת הוריקן אחזקות מבנים, תשמח לסייע.

  שיפוץ שירותים ומקלחת הכל כלול

  שיפוץ מלא של חדר השירותים והאמבטיה הכולל החלפת צנרת, עבודות חשמל וריצוף מחדש יכול להסתיים בזמן יחסית קצר, וכאשר מדובר על חלל רחצה רחב וגדול במיוחד הרי שיש להכין את עצמכם לזמן ממושך יותר. באופן כללי, משך הזמן הנדרש על מנת לבצע שיפוץ כולל תלוי בפרמטרים שונים הנקבעים על פי השירותים והמקלחת הנמצאים בביתכם. תהליך שיפוץ שירותים ומקלחת מתחיל בתכנון נכון והכנת תוכנית עבודה ושרטוטים. התוכנית והשרטוט כוללים ומציגים בצורה מפורטת את פינת השירותים ועמדת הרחצה כולל: צנרת מים, קווי ביוב, מערכת החשמל, מיקומים מדויקים של ארון, מקלחת, אמבטיה וכו'. העבודה בשטח מתחילה בפירוק כל האלמנטים הישנים הדורשים החלפה והתקנה מחדש של הריצוף ולאחר מכן של הכלים הסניטריים החדשים. השלב האחרון בעבודת השיפוץ הינו חיפוי הקירות וצביעתם.

  שיפוץ חדר אמבטיה קטן קומפלט בזול

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הינה חברה מקצועית, מנוסה ומובילה המתמחה במתן שירותי אחזקת וניהול מבנים, בנייני מגורים, שטחי מסחר, בתי עסק, חניונים ועוד. צוות אנשי המקצוע המומחים שלנו הינו בעל מיומנות וניסיון בביצוע עבודות שיפוץ שירותים ומקלחת בסטנדרטי האיכות הגבוהים ביותר ובהתאם תקני ונהלי הבטיחות המחמירים ביותר. בכל שאלה, בקשה והזמנה, אנו עומדים לשירותכם ונשמח להעניק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי באחריות, ביחס אישי ובמחירים אטרקטיביים.

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר