התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

שירותי אחזקה

שירותי אחזקה

הוריקן אחזקות מבנים

אחזקת מבנים הוא שם כולל למספר פעולות שחייבות להתבצע באופן קבוע ושוטף בבית המשותף המודרני. נפרט מה הן.

אחזקת מבנים היא שם כולל לכמה פעולות שחייבות להיעשות באופן שוטף בבית המשותף, על מנת להבטיח את השלמות והתקינות שלו ועל מנת למנוע ככל שניתן תקלות ובעיות שיצריכו טיפולים מעמיקים (ויקרים) יותר. כמו כל פעולת אחזקה בתחומים אחרים – אחזקת מבנים תורמת לאיכות החיים בבניין ושמירה עליה באופן קבוע ושוטף מונעת נזקים ובעיות בבניין.

אחזקת מבנים – אז מה זה אומר?

תחזוקת בניינים שוטפת וקבועה למעשה מכסה את כל הבניין – מבחוץ פנימה, מלמטה למעלה. מה זה אומר? למעשה זה אומר שכל מה שקשור לבניין צריך לעבור טיפול ובדיקות באופן קבוע, גם (ובמיוחד) הדברים שנראים לנו מובנים מאליהם (למשל מעלית שעובדת באופן תקין…).

מבחוץ פנימה

אחזקת בניין אין פירושה שמתחזקים רק את הבניין מבפנים אלא גם את המקומות החיצוניים, גובלים עם הרחוב. אחזקת בניינים מתחילה בבדיקה שהגדר שמפרידה בין הבניין לרחוב תקינה ומסודרת, ממשיכה כמובן באחזקת גינות באופן שוטף וקבוע וכן מתייחסת גם לכניסה לבניין – תיבות הדואר והאינטרקום, דלת הכניסה והלובי. חברת אחזקת מבנים דואגת לתקינות ולנראות של כל המקומות האלו, כולל ניקיון שלהם ושמירה על האווירה הנעימה.

מלמטה למעלה

תחזוקת בניינים מטפלת בכל המערכות הנוגעות לבניין, הנה חמש מהן לדוגמא:

 1. ניקיון חדר המדרגות באופן שוטף על ידי מנקה פרטי או חברה לניקיון חדרי מדרגות ושמירת תקינותו כולל בדיקת הנורות, המתגים ועוד.
 2. בדיקת תקינות המעלית – באופן שוטף על ידי טכנאי מוסמך וכן פעם בחצי שנה על ידי משרד התמ"ת. בדיקת המעלית ושמירה על מערכותיה תקינות אינה בגדר המלצה אלא היא עניין בטיחותי ראשון במעלה.
 3. זיפות גגות וסיוד גגות – זהו חלק בבניין אשר איננו רואים אך במידה והוא אינו מתוחזק כמו צריך ואינו מזופת ומסויד כמו שצריך – אנחנו נרגיש אותו….
 4. ניקיון מאגרי מים של הבניין הוא גם מאותם חלקים באחזקת הבניין אשר איננו רואים ויודעים על קיומו באופן קבוע ויומיומי, אך יש לו חשיבות מאוד גדולה משום שאם נצטרך להשתמש במאגרי המים הם חייבים להיות נקיים ומכילי מים טריים וטובים לשימוש.
 5. בדיקת מערכות כיבוי – מערכות כיבוי אש הן גם מאותן מערכות 'שקטות' אשר באופן יומיומי כמעט ואיננו מודעים לקיומן (וטוב שכך), אך הן חייבות להיות תקינות ומוכנות לפעולה לשעת הצורך חס וחלילה. בדיקה שוטפת של מערכות כיבוי אש היא חלק חשוב מאחזקת הבניין.

לסיכום למה לבחור בהוריקן אחזקות מבנים:

אחזקת בניינים כוללת הרבה מערכות, בדיקות וטיפולים שוטפים אשר כדיירים בבניין אתם לא תמיד מודעים להן. אחזקת בניינים מתבצעת לרוב באחריות ועד הבית לצרכי אחזקת הבניין.

בין אם מדובר בכם הדיירים, בין אם מדובר בוועד הבית תחזוקת בניינים באופן שוטף וקבוע היא חלק חשוב ובלתי נפרד ממגורים בבתים משותפים ואין להקל בה ראש. אחזקת בניינים טובה וקבועה מונעת כאבי ראש וצרות רבות לדיירי הבניין, כמובן מעלה את איכות החיים בבניין ,לשם כך הוקמה חברת הוריקן אחזקות מבנים – בכדי להקל על הדיירים!

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר