התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

שירותי אבטחה

שירותי אבטחה

הוריקן אחזקות מבנים

חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ.

כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד.

החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה ולהתאמת פתרון אבטחה אידיאלי עבורכם.

היעוץ הראשוני הוא ללא התחייבות.

חיפשת חברת שמירה? חיפשת הוריקן!

לפרטים נוספים וקבלת הצעה לחצו כאן וצרו עמנו קשר

קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

חשיבות חברת אבטחה

לא תמיד מבינים את החשיבות הקריטית של המקצועיות של חברת האבטחה עד שמגיע רגע האמת – המציאות של היום בישראל וגם בכל רחבי העולם היא כזו שדורשת נכונות להיות בכוננות גבוהה מאוד בכל רגע נתון. בין אם מדובר בהתפרעויות בקרב משתתפים באירוע מסוים ובין אם מדובר באירוע חבלני או פלילי, התגובה המהירה והיכולת להתנהל בצורה הטובה ביותר ברגע האמת הן אלו שמייחדות חברת שמירה וחברת אבטחה באיכות וברמה הגבוהות ביותר.

כוח אדם הוא שם המשחק

כל חברת אבטחה יודעת שהערך העיקרי שלה בתור חברה הוא כוח האדם. זו הסיבה לכך שחברת הוריקן אחזקות דואגת להעסיק אך ורק את האנשים בעלי הרקע הביטחוני המתאים ובמידת הצורך לבצע הכשרות נוספות תוך כדי התפקיד. כמו כן, הפיזור הנכון של כוח האדם במהלך הפעילויות השונות ויצירת היררכיה המאפשרת שליטה מלאה על המצב בכל עת – כל אלה מאפשרים לנצל את ההון האנושי של חברת האבטחה בצורה הטובה והיעילה ביותר. ההקפדה על כל הנושאים האלה מאפשרת לחברת הוריקן אחזקות לספק את השירותים האיכותיים והמקצועיים ביותר בתחום השמירה והאבטחה בישראל.

חברת הוריקן אחזקות שמה לעצמה כערך עליון סטנרדטים גבוהים של שירות ואבטחה ותדאג לשביעות רצונו של הלקוח ולהגנתו.

החשיבות של יצירת נוהלי פעילות

כאמור, ההון האנושי מהווה את אחד מהנכסים החשובים ביותר של כל חברת שמירה. על מנת לתפעל את השומרים ואת המאבטחים בצורה תקינה בכל מצב, קיימים נהלים ספציפיים לפעילויות שונות. חברת הוריקן אחזקות דואגת להנחיל את דרכי הפעולה הנכונות ביותר בקרב כל אחד מהמאבטחים שלה, וזאת על מנת ליצור סביבת עבודה יציבה, מובנית וכזו שנמצאת תמיד בשליטה מלאה על המצב. מדובר באחד ההליכים החשובים המבוצעים במסגרת החברה, אלה המעידים על המקצועיות ועל היעדר כל פשרות על הבטיחות של כל אדם שנמצא בשטח המוגן על ידי הצוותים של חברת הוריקן אחזקות .

הנסיבות השונות שבהן דרושה אבטחה ושמירה

חברת הוריקן אחזקות מספקת שירותי אבטחה ושמירה למגוון רחב של צרכים, החל מאבטחה של אנשים יחידים ועד לאבטחה מלאה של אירועים בסדרי גודל שונים, אבטחת מוסדות ציבוריים, פרטיים ועסקיים ועוד. אירועים רבים דורשים נוכחות של אבטחה, כך שגם אירועים פרטיים הנערכים ביוזמה של אדם אחד דורשים השתתפות של חברת אבטחה על מנת להעניק את הסביבה הבטוחה ביותר. חברת האבטחה הוריקן אחזקות מספקת את השירותים האלה באופן המקצועי ביותר, החל מהאירועים הקטנים ביותר הדורשים מאבטח בכניסה בלבד ועד לאירועים גדולים הדורשים פריסה רחבה של שומרים ומאבטחים בשטח גדול ביותר.

גורמים נוספים המעידים על חברת שמירה מקצועית

על מנת לוודא שאתם מעסיקים חברת שמירה איכותית ומקצועית ביותר בתחומה, חשוב לשים לב למספר נושאים חשובים:

 • מי האדם או האנשים שעומדים בראש החברה – הרקע שלהם יכול להעיד רבות על המקצועיות של החברה באופן כללי.
 • ההכשרה שניתנת לעובדים במסגרת החברה – ההכשרות וההשתלמויות שעוברים בעלי התפקידים השונים במסגרת החברה מעידות על הנכונות של החברה לספק את רמת האבטחה הגבוהה ביותר עבור כל אחד מהאנשים שנמצאים תחת חסותם של השומרים.
 • סיווג ביטחוני – לחברות שמירה ברמה הגבוהה ביותר יש סיווג ביטחוני גבוה המאפשר לאנשיהן להשתתף באירועים בעלי חשיבות מדינית.

חברת הוריקן אחזקות מהווה דוגמא מובהקת לחברת שמירה ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר בארץ, ובאמצעות שיתוף פעולה איתה ניתן לספק אבטחה בלתי מתפשרת עבור כל אירוע שלכם.

שירותי האבטחה מטעם חברת הוריקן

חטיבת השמירה והאבטחה של הוריקן אחזקות פועלת בכל חלקי הארץ והיא אחת החברות הגדולות והוותיקות ביותר עם מעל לעשרים שנות ניסיון. מלבד כלי עזר טכנולוגיים מתקדמים ומנהלי אירוע מנוסים ומיומנים מעסיקה החברה מעל ל- 1,600 עובדים מקצועיים בתחומם אשר כל אחד מהם עובר הכשרה מיוחדת שאושרה על ידי משטרת ישראל. אנו בחברת הוריקן אחזקות מאמינים כי צוות מוצלח, במיוחד בתחום דינמי כמו אבטחה, מתחיל ונגמר בהון אנושי איכותי וברמה גבוהה.

חברת אבטחה של הוריקן אחזקות מספקת פתרונות אבטחה ושמירה רבים ומגוונים לכל צורך: שירותי בידוק בטחוני, שמירה על מבנים, אבטחת אירועים וכן גם אבטחת אישים.

כל לקוח הינו מיוחד, בעל צרכים שונים ותנאים מוקדמים אחרים. לכן, אנו בחברת הוריקן אחזקות מספקים שירותי אבטחה, דואגים שאיש מקצוע מומחה יעבוד בשיתוף פעולה יחד עם הלקוח על מנת להתאים מערך אבטחה מושלם עבור כל אירוע באופן ספציפי- כל זאת על מנת להעניק את בטחון מלא לציבור ולהבטיח כי האירוע יעבור בשלום.

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר