התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה

הוריקן אחזקות מבנים

עד כמה שכולנו אוהבים סדר וניקיון, הרי שפעמים רבות אנו שוכחים לנקות את החלונות. נדמה לנו כי החלונות השקופים יכולים "להסתדר בעצמם" בניגוד לרצה שזקוקה לתחזוקה תמידית, אך כאשר אנו מגלים כתמים על החלונות וכשקרני השמש אינן חודרות לחדר באותה חדות כמו פעם, אנו מתחילים לתהות אם כדאי להזמין מנקי חלונות מקצועיים. אך ניקוי חלונות בגובה יכול להיות מסוכן ובלתי בטיחותי, ולכן חשוב להשאיר את הדבר לחברה מקצועית ואמינה.

ניקוי חלונות לעסקים – מי זקוק לניקוי חלונות?

חברות ועסקים שונים זקוקים לניקוי חלונות וחברת הוריקן אחזקות שמחה תמיד לספק שירותי ניקוי חלונות לעסקים.

 • משרדים – משרדי הייטק גבוהים צריכים לשדר יוקרה וייצוגיות. ועל כן, חשוב להזמין שירותי ניקוי מעטפת. כי עם חלונות נקיים ומצוחצחים, יכולים המנהלים לקיים פגישות עסקים בנחת ומבלי לבייש את העסק שלהם.
 • בתי מלון – בתי מלון ובתי הארחה נדרשים לשמור על הניקיון מדי יום ביומו, למען רווחתם של האורחים. ניקוי חלונות הוא מבין השירותים הבסיסיים וההכרחיים ביותר.
 • בתי חולים ומוסדות רפואיים – במקומות אלה חשוב לשמור על הניקיון למען בריאותם של המטופלים. מכיוון שהחיידקים מצויים גם על החלונות, חשוב להיפטר מהם באמצעות שירותו של צוות מקצועי.
 • חנויות – חנויות בגדים, צעצועים, מזון, נעליים ועוד מסתמכות רבות על שירותי ניקוי חלונות ראווה, שכן חלון הראווה הוא מעין איש מכירות. הוא מסב את תשומת לבם של העוברים והשבים לפריטים שמאחוריו, וכך גורם להם להיכנס לחנות, להתעניין ולקנות.

ניקוי חלונות לפי סוגים

חברת ניקיון מקצועית עוסקת בתחום של ניקוי חלונות מכל סוג. הצוות שלה מתאים את שיטת הניקוי לסוג החלון, בין אם מדובר בחלון בלגי, חלון בעל תריסים חשמליים, חלון ראווה וכדומה. גם את חומרי הניקוי האיכותיים מתאים הצוות לפי סוג המסגרת, סוג הזכוכית ועוד. חומרי הניקוי הייעודיים מונעים מצבים של שחיקה וקורוזיה.

איך בוחרים חברה לניקוי חלונות?

לאחר שהבנו את חשיבותה של החברה לניקוי חלונות, חשוב לדבר על הדרך שבה נבחר חברה כזו. חברת ניקוי חלונות בגובה צריכה להיות מקצועית ומנוסה. מכיוון שמדובר בתפקיד שאינו נטול סכנות, על המנקים לעבור הדרכה מיוחדת. כמו כן, החברה מציעה ביטוח לעובדים, על מנת לתת מענה במקרה של פציעה. מעבר לכך, חברה מקצועית באמת משתמשת בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה. חומרים אלה אינם מסכנים את בריאותם של השוהים בתוך המשרדים. ולבסוף, אם אתם מחפשים חברה מיומנת, כדאי לאסוף המלצות מאנשים שכבר עובדים עם חברה טובה.

ניקוי חלונות גם לבנייני מגורים

לא רק משרדים משתמשים בשירותים לניקוי חלונות. גם בתים פרטיים, ובייחוד גורדי שחקים, מעוניינים בשירותים אלה על מנת שיוכלו ליהנות מחלונות מצוחצחים. מכיוון שהדיירים אינם יכולים לנקות את החלונות בכוחות עצמם, ועד הבית של הבניין מזמין חברה מקצועית שתוכל לעשות זאת עבורם.

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר