התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות

הוריקן אחזקות מבנים

ניקיון חדר מדרגות הוא לא עבודה פשוטה ולא עבודה נוחה. מדובר בעבודה פיזית שכוללת עלייה וירידה רבות בין הקומות, בחלק גדול מן הזמן עם דליים כבדים מלאים במים. זו גם עבודה שיש בה סיכון לא קטן – ניקיון חדרי מדרגות כרוך בעבודה רבה עם מים וחומרי ניקוי מחליקים על מדרגות ויש בכך פוטנציאל רב לגרום לתאונות עבודה מסוכנות.

מנקה מדרגות פרטי מול חברת ניקיון

למרות שלא מדובר בעבודה פשוטה או קלה, יש הרבה היצע בתחום ניקיון חדר המדרגות, משום שלרוב זוהי עבודה מכניסה יחסית. לוועד בית אשר מבקש לדאוג לחדר ניקיון המדרגות יש שתי אפשרויות – לקחת מנקה מדרגות פרטי או חברה לניקיון חדרי מדרגות. לכל אחת מהאפשרויות כמובן יש יתרונות וחסרונות.

העלויות משתנות בין השכרת שירותיה של חברה לניקיון חדרי מדרגות לבין לקיחת מנקה מדרגות פרטי. ייתכן שבמבט ראשון ייראה כי לקיחת מנקה מדרגות פרטי תהיה זולה יותר, אך יש כמה דברים שכדאי לזכור –

האחד, קשור למיסים. מנקה מדרגות פרטי בדרך כלל עובד ללא קבלות וללא תשלום ביטוח לאומי מצדו. לצערנו רוב וועדי הבתים גם לא דואגים לשלם למנקה המדרגות שלהם ביטוח לאומי. הבעיה היא (מעבר לעבירה החמורה מבחינה חוקית, כמובן) שכאמור מדובר בעבודה עם רמת סיכון די גבוהה ויכול להיגרם נזק מאוד גדול במידה וחלילה תהיה למנקה המדרגות שלכם תאונת עבודה. לעומת זאת, חברה לניקיון חדרי מדרגות פועלת באופן מסודר בדרך כלל ומשלמת לעובדיה ביטוח לאומי כך שאתם מכוסים.

דבר שני קשור להיכרות עם מנקה המדרגות. אם יש לכם מנקה מדרגות פרטי, לרוב הוא מישהו שעובד אצלכם מספר שנים, וכמעט כולם בבניין כבר מכירים אותו, ישנה איזושהי היכרות אישית וזה נחמד ונעים יותר במובן מסוים. בחברת ניקיון חדרי מדרגות ייתכן ותיתקלו כל שבוע במנקה מדרגות חדש אשר את פרצופו אינכם מכירים. זה נשמע אולי כמו פרט שולי, אבל יש לזה יתרונות כי בכל זאת נמצא במשך כמה שעות בבניין שלכם אדם שאינכם מכירים.

דבר שלישי שמדגיש את ההבדלים בין חברה לניקיון חדרי מדרגות לבין מנקה מדרגות פרטי הוא הזמינות, וכאן דווקא ישנו יתרון כלשהו לחברת הניקיון. כאשר מנקה המדרגות הפרטי שלכם מודיע שהוא חולה, אתם בבעיה. ואם הוא חולה השבוע ובשבוע הבא הוא נוסע לשבועיים – אתם בבעיה יותר גדולה. אצל חברת ניקיון זה לא יקרה – הם מתחייבים לספק את השירות והם יספקו אותו על ידי מנקה מדרגות אחר במידה ומנקה המדרגות שאמור היה להגיע אליכם לא יכול להגיע לעבודה.

אז במה כדאי לבחור מנקה מדרגות או חברת ניקיון?

תלוי מה חשוב לכם יותר – ההיכרות האישית או הזמינות? תלוי גם עד כמה אתם אנשים מסודרים ושומרי חוק – האם תשלמו עבור מנקה המדרגות שלכם ביטוח לאומי? היתרונות של אפשרות אחת הן כרגיל החסרונות של האפשרות השנייה, ובסופו של דבר כל ועד בית עם או בלי שיתוף דיירי הבניין האחרים מחליטים מה טוב להם יותר. בכל אופן חשוב לקחת בחשבון את הדברים המאוד חשובים כמו תשלומי מסים ועבודה כחוק כאשר מדובר בניקיון חדרי מדרגות – עבור המנקה ועבורכם.

ניקיון חדרי מדרגות חשוב לכולנו. כאשר אנו נכנסים ללובי של הבניין, אנו מצפים לראות חדר מדרגות מצוחצח ונקי. אמנם לא תמיד כך הדבר. לפעמים אנו נראה דווקא לכלוך רב ובהזנחה בלתי פוסקת. כדי לשנות את המצב עלינו לפנות לחברת ניקיון מקצועית שדואגת לנקות את חדר המדרגות מכל לכלוך פוטנציאלי.

ניקיון חדר מדרגות – לא רק הנראות, אלא גם הבריאות

כולנו יכולים להסכים כי ניקיון חדרי מדרגות בבניין משותף חיוני לנראות המבנה. הרי אין דבר נעים יותר מלהיכנס לחדר מדרגות שנאה נקי ומצוחצח. אך בזאת לא נגמר העניין. חדר מדרגות נקי מסייע לשמור על הבריאות, שכן חדר מדרגות מלוכלך צובר חיידקים ופטריות ועלול לגרום לזיהומים שונים, בייחוד בקרב אנשים שהמערכת החיסונית שלהם חלשה מלכתחילה. חדר מדרגות משותף שבו עוברים אנשים רבים מדי יום ביומו, סובל מכתמי בוץ, ניירות הפזורים על הרצפה ולכלוכים שונים שדורשים טיפול מידי.

מנהלים בית משותף

שירותי ניקיון חדר מדרגות מתנהלים רבות במסגרת הסכם ניקיון בית משותף, כלומר יש חברה שמנהלת לכם את כל ענייני הבניין. לחברה זו סמכויות רבות וביניהן:

 • שמירה על הניקיון – והכוונה היא לא רק לחדר המדרגות, אלא גם לניקוי חלונות, מעלית ועוד. כמובן, ניקוי חדר המדרגות כולל לא רק את הרצפה, אלא גם ניקוי שטיחים, ניקוי אבק מהרהיטים ועוד.
 • עמידה בקשר עם אנשי מקצועי – דוגמת אינסטלטורים וחשמלאים. אנשים אלה מגיעים על מנת לתקן בעיות וליקויים במבנה.
 • ניהול תשלומים – והכוונה היא לגביית תשלומים מהדיירים, וכן טיפול בתשלומים כמו ארנונה, חשמל ועוד.
 • אחזקת מכשירי ספא – בבניינים שבהם יש מכון כושר ומכשירי ספא, הצוות המקצועי אחראי על תחזוקתם.
 • שירותי פוליש – ניקיון בניין מגורים כולל לא אחת שירותי פוליש מקצועיים. אם אתם רוצים שחדר המדרגות שלכם ייראה נקי ומלא ברק וחן, ניתן לפנות לחברה מקצועית על מנת לבצע פוליש. הצוות משתמש במכונת פוליש מיוחדת לשם כך, אך תחילה הוא מנקה את הרצפה ומסיר את השכבה העליונה. תוכלו לבחור בין שירותים כמו ליטוש אבן או ביצוע פוליש קריסטל.
 • הדברות – החרקים חודרים לכם לאוכל? כדאי להיעזר בשירותי הדברת נמלים ותיקנים שיהפכו את החיים שלכם לקלים יותר.

מבצעים השוואת מחירים

לפני שפונים לחברת ניקיון כדי לנקות את חדר המדרגות או לטפל במעלית, חשוב לבצע ניקיון בניינים השוואת מחירים. בחנו את הצעות המחיר השונות שלכם והחליטו איזו מבין ההצעות היא הטובה ביותר. אל תתפתו להסכים להצעת מחיר זולה במיוחד, שכן היא עלולה להעיד על חברה בלתי איכותית שלא תעניק לכם את כל השירותים הדרושים. במקום זאת, פנו לחברה מקצועית באמת, גם אם פירות הדבר שתשלמו מעט יותר. כמובן, חשוב להתייעץ עם כל דיירי הבניין לגבי המחיר הממוצע שהם עתידים לשלם תמורת השירות. באופן כללי, העלות החודשית עבור שירותי אחזרת בניינים, יכולה לעלות כ-29 שקלים לחודש.

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר