התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

ניקיון מוסדות

ניקיון מוסדות

הוריקן אחזקות מבנים

מוסדות נקיים – נעים לעובדים ולמבקרים!

בעלי עסק, מנהלי מוסדות ציבור ובכלל, אתם יכולים להפסיק לדאוג לגבי הניקיון היום יומי אצלכם – הכירו את חברת הוריקן אחזקות מבנים שתדאג שהמקום יהיה מצוחצח בשבילכם.

החברה מספקת שירותי ניקיון מוסדות למגוון רחב של עסקים, חברות, משרדים ועמותות. גם אתם יכולים ליהנות מהניסיון של החברה בניקיון מוסדות מהמסד ועד לטפחות. כמנהלים, תוכלו לשבת בראש שקט, בידיעה שהחברה עובדת באווירה נעימה ונקייה.

כדי לאפשר סביבת עבודה נעימה ופורייה, חברת הוריקן אחזקות מבנים נותנת את השירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן. כל מה שחשבתם על ניקיון מוסדות ויותר מכך. צוות הניקיון שלנו יבריק את המשרד, את חלל הלימוד, את המעבדה או כל חדר אחר, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר.

מתוקתקים ומצוחצחים!

לחברת הוריקן אחזקות מבנים יש ניסיון רב עם ניקיון מוסדות, ואנחנו מביאים את הניסיון הזה איתנו לעבודה. בעזרת הניסיון הזה אנחנו נספק לכם סביבת עבודה נקייה בכל יום, החל מהרצפה, דרך השולחנות, כולל המנורות, וכלה במקלדות המחשבים. שטיפת רצפות או שאיבת שטיחים – זה בכלל לא משנה. אנחנו נתאים את עצמנו לכל משרד.

תמיד נקי, תמיד נעים

הניסיון הגדול שצברנו, בתחום של ניקיון מוסדות, מאפשר לנו להקצות בדיוק רב את המשאבים הדרושים לכל פרויקט. צוות השירות של חברה ילמד ויכיר את הצרכים הייחודיים של המוסד שלכם, ויפעל בהתאם. בנוסף, אנו מציעים שירותים ברחבי גוש דן 24/7.

בואו לעבוד נקי עם חברת הוריקן אחזקות מבנים!

בואו ונהפוך ביחד את המשרד שלכם להרבה יותר מבריק, למקום שכיף ונעים לעבוד בו, ולמקום שאפשר להתרכז בו במה שחשוב עבורכם. אנחנו זמינים ונתאים את לוח הזמנים שלנו במיוחד לזה שלכם. ואם רק תתקשרו, הצוות שלנו יענה על כל השאלות שלכם מיד!

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר