התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

ניקיון מפעלים

ניקיון מפעלים

הוריקן אחזקות מבנים

חשוב לכם שכל דבר במפעל יתקתק כמו שעון, כולל הליך הניקיון?

מצפים לקבל צוות מהימן ומיומן הלבוש בהתאם במדים ונעלי עבודה המנוסה בעבודות ניקיון במפעלים ובסביבה תעשייתית? יש לפנות לחברת הוריקן אחזקות מבנים  אשר מתמחה בדיוק בסוג עבודות זה!

חברת הוריקן אחזקות צברה ניסיון נרחב בעבודות ניקיון מכל הסוגים ובכל דרגות הקושי במקומות רבים בארץ, מהמרכז ועד הדרום. חברת הוריקן אחזקות נותנת מענה ללקוחות מגוונים בכל קשת התעשייה בישראל – בזכות הניסיון הרב של קברניטי החברה בניקוין שוטף של: מפעלים, מרכזי תעשייה, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים ומוסדות ציבוריים שונים.

אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר לאחר עשרות, מאות ואלפי פרויקטים קצרים ומתמשכים כאחד.

חברת הוריקן אחזקות יכולה להבטיח שכל לקוח שלה יישאר מרוצה מהתוצאה ויקבל את השירות המתקדם והמדויק ביותר – המותאם לצרכיו ועונה על ציפיותיו.

הדקויות של ניקיון במפעלים – חברת הוריקן אחזקות מבנים

ביצוע עבודות ניקיון איכותיות ומקצועיות בסביבה המורכבת של מפעלים יצרניים במקומות שונים בארץ – זו תמיד משימה מאתגרת. אך חברת הוריקן אחזקות מבנים תמיד מוכנה לאתגרים חדשים. לחברתנו יש את כל המשאבים הדרושים על מנת לעמוד במשימה זו בכבוד והיא מספקת ביצועים חסרי תקדים ללקוחותיה. זה מתבטא בזמני תגובה מהירים, בעבודה מוקפדת שבה כל עובד מכיר את הנהלים, ובדאגה לכך שעבודות הניקיון יושלמו ללא כל פגיעה בשגרת העבודה של המדורים השונים במפעל.

עבודת צוות כמפתח להצלחה

בזכות העובדה שאנחנו מרכיבים צוותים מיומנים ומותאמים באופן המדויק ביותר לצרכים הספציפיים של כל לקוח וכל מפעל שמטופל על ידינו תוכלו להסיר דאגה משמעותית מראשכם.

 אנחנו אחראים לניקיון, ואתם דואגים לכך שכל פס ייצור במפעל שלכם יתקתק כמו שעון ויבצע את המכסות הדרושות בסביבה נקייה וראויה לעבודה.

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר