התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

ניקיון משרדים

ניקיון משרדים

הוריקן אחזקות מבנים

כמה פעמים ספרתם עד 10 והלכלוך לא התנקה מעצמו?

הכירו את 'הוריקן אחזקות מבנים' – החברה המבריקה ביותר! תגידו שלום לאבק, היפרדו יפה מהלכלוך במשרד ושימו סוף לתורנות השירותים – ברוכים הבאים לחברת הוריקן אחזקות מבנים, שתדאג להבריק לכם את המשרד!

במהלך השנים האחרונות חברת 'הוריקן אחזקות מבנים' התפתחה וגדלה, וכיום היא מספקת שירותי ניקיון למגוון רחב של חברות ומשרדים. החברה מתגאה במוסר עבודה גבוה, חומרי ניקיון איכותיים, אמינות ועמידה בלוחות זמנים. בנוסף, החברה זמינה וערוכה לפעול בצורה מיידית גם במקרה של התרעה קצרה.

הפכו את המשרד שלכם לנקי יותר!

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום, לברר פרטים על שירותי הניקיון שלנו ולהזמין עבורכם את חבילת הניקיון המתאימה ביותר. אנו זמינים לכם ונשמח להתגמש לפי לוחות הזמנים המתאימים לכם בלבד.

צוות החברה ישמח לענות על שאלות ולתאם לכם ניקיון יסודי בהקדם האפשרי! צרו קשר עוד היום והזמינו את הצוות של 'הוריקן אחזקות מבנים' לניקוי המשרד שלכם!

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר