התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

אבטחה למוסדות חינוך

אבטחה למוסדות חינוך

הוריקן אחזקות מבנים

חברת הוריקן אחזקות מספקת שירותי אבטחה מקיפים למוסדות חינוך: מגני ילדים ובתי ספר ועד למכללות ואוניברסיטאות. אנו פועלים בהתאם להנחיות המשטרה והרשויות המקומיות ומעסיקים אך ורק מאבטחים שעברו קורס מאבטחים במוסדות חינוך. מאבטחים אלה עוברים ריאיון ומבחן אישיות בנוסף לאימוני האבטחה והנשק, וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהאנשים הנכונים שומרים על התלמידים והתלמידות. מאבטחים במוסדות חינוך נמצאים במגע עם ילדים ובני נוער, כמו גם מבוגרים, ולכן יש לוודא שמי שמגיע לעמדה זו, יהיו האנשים המתאימים ביותר לתפקיד.

מה כוללת העבודה כמאבטחים במוסדות החינוך?

לפי חוזר מנכ”ל, למאבטחים במוסדות חינוך יש שלושה תפקידים מרכזיים:

 1. אבטחת של התלמידים, המורים ואנשי צוות אחרים הנמצאים במקום, ולאפשר התנהלות לימודים סדירה.
 2. הגנה על התלמידים ואנשי הצוות מגורמים פליליים וגורמי פעילות חבלנית שמעוניינים להיכנס לבית הספר. המטרה היא לשמור על שלומם של התלמידים ואנשי הצוות שנמצאים בתוך שטח בית הספר, לאורך יום הלימודים.
 3. מניעת כניסת זרים. חלק מרכזי מעבודת המאבטחים.

מעבר לשלוש המטרות האלה, לשומר יכולים להיות תפקידים נוספים:

לדוגמא, שומרים העומדים בשער של גני תלמידים צריכים לוודא שהילדים לא יוצאים מהשער ללא ליווי מבוגר (איש צוות או הורה) במהלך יום הלימודים.

בין תפקידים של מאבטחים במוסדות חינוך:

 1. סריקות לפני, במהלך ואחרי יום הלימודים לגילוי חפצים חשודים או אנשים חשודים שנכנסו לשטח מוסד הלימוד.
 2. עמידה בשער במהלך רוב שעות היום כדי למנוע הגעה של גורמים חשודים או זרים.
 3. ניהול קשר שוטף עם כוחות הביטחון, בין אם מדובר במשטרה או בקב”ט הישוב.
 4. יזום ומתן מענה לביקורות פתע.

מה כולל קורס אבטחה לאבטחת מוסדות חינוך?

כאמור, בגלל האופי הרגיש של התפקיד והקרבה לילדים ובני נוער, יש צורך בתעודת יושר ובמבחן אישיות כדי להתקבל לקורס מאבטחים למוסדות חינוך.

בנוסף, על המאבטח לסיים בהצלחה הכשרה בת שישה ימים המיועדת למאבטחים במוסדות חינוך. בנוסף להכשרה זו, על המאבטחים לעבור מטווח, ולעבור אימוני ירי במטווח לפחות פעמיים בשנה.

עם כניסתם לתפקיד, המאבטחים עוברים שיחה ולעיתים הכשרה מטעם הגוף האחראי על ביטחון מוסד הלימודים. לרוב מדובר בנציגים של המשטרה או של הרשות המקומית.

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר