התקשרו: 03-6555768

אנחנו כאן מחכים לכם

בנייני משרדים

מחפשים חברת אבטחה?

שכירת שירותי חברת אבטחה הינה דבר הכרחי ומחייב בכל עסק, אירוע המוני או מקום ציבורי. ישנן חברות אבטחה רבות אשר מספקות אנשי אבטחה וביטחון, אולם מעטות מהן מכילות בתוכן את הנסיון והמיומנות של חטיבת האבטחה של קבוצת הוריקן אחזקות.

לפרטים נוספים וקבלת הצעה לחצו כאן!

חטיבת השמירה והאבטחה של הוריקן אחזקות פועלת בכל חלקי הארץ והיא אחת החברות הגדולות והוותיקות ביותר עם מעל לעשרים שנות ניסיון. מלבד כלי עזר טכנולוגיים מתקדמים ומנהלי אירוע מנוסים ומיומנים מעסיקה החברה מעל ל- 1,600 עובדים מקצועיים בתחומם אשר כל אחד מהם עובר הכשרה מיוחדת שאושרה על ידי משטרת ישראל. אנו בחברת הוריקן אחזקות מאמינים כי צוות מוצלח, במיוחד בתחום דינמי כמו אבטחה, מתחיל ונגמר בהון אנושי איכותי וברמה גבוהה.

חברת אבטחה של הוריקן אחזקות מספקת פתרונות אבטחה ושמירה רבים ומגוונים לכל צורך: שירותי בידוק בטחוני, שמירה על מבנים, אבטחת אירועים וכן גם אבטחת אישים.

כל לקוח הינו מיוחד, בעל צרכים שונים ותנאים מוקדמים אחרים. לכן, אנו בחברת הוריקן אחזקות מספקים שירותי אבטחה, דואגים שאיש מקצוע מומחה יעבוד בשיתוף פעולה יחד עם הלקוח על מנת להתאים מערך אבטחה מושלם עבור כל אירוע באופן ספציפי – כל זאת על מנת להעניק את בטחון מלא לציבור ולהבטיח כי האירוע יעבור בשלום.

הניהול שלנו – השקט שלכם

ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שאלות ותשובות

  אנחנו עונים - אתם שואלים

  מחפשים חברת שמירה?

  חברת הוריקן אחזקות הינה חברת שמירה ואבטחה אשר פועלת בחלק גדול מהערים בארץ. כחברה ותיקה אנו מאמינים בפתרון כולל של שמירה ואבטחה תחת קורת גג אחת ומספקים סיורים ממונעים, אנשי מקצוע חמושים ועוד. החברה שואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו. קבוצת הוריקן אחזקות מציעה מגוון שירותי אבטחה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי והמוסדי. כמו כן מאבטחינו מפעילים מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה מתקדמות.

  למה דווקא הוריקן?

  חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.

  מחפשים חברה לאחזקת מבנים?

  חברתינו עוסקת בניהול ואחזקת מבנים,תפעול וביצוע פרויקטים רב תחומיים. חברת הוריקן אחזקות מבנים הוקמה בשנת 2010 והחלה את פעילותה בתחום,החברה עוסקת בניהול ואחזקה של מבנים וכלל המערכות האלקטרו מכאניות, בהובלת שיפורים במבנה, ובתפעול נכסים, שטחי מסחר וחניונים. חברתנו פועלת בהתאם לשיטות עבודה מוכחות אשר נבנו עם השנים לאור פעילות של מעל ל-10 שנים בתחום ומותאמת לכל החוקים והתקנות הרלוונטיים ואף עובדת בהתאם לתקן 2008:ISO9001 לניהול ותחזוקת מבנים וניהול משאבים.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  הניהול שלנו – השקט שלכם

  ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר